Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /srv/disk12/1595281/www/volvoks.com.tr/index.php on line 7
Teslimat İade | Volvoks Bilişim

Teslimat ve İade Şartları


  1. Volvoks® Bilişim'in sağlayacağı alan adı ve hostinglerin aktif hale getirilebilmesi için hizmet ücretlerinin peşin ödenmesi gerekmektedir.
  2. Barındırma hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin tümü, aldıkları hizmete ait yedekleme işlemlerini yapmakla yükümlüdür. Volvoks® Bilişim'den extra yedekleme hizmeti alınmadığı takdirde olası bir veri kaybı durumunda verilerin kurtarılabileceğini garanti edemez.
  3. Volvoks® Bilişim'e ait servisler yasadışı herhangi bir amaç için kullanılamaz, ya da bu tür aktivitelere destek veremez.Volvoks® Bilişim suç teşkil eden yasadışı durumları ya da yanlış kullanımdan şüphelendiği durumları araştırma ve bulgu sonucunda kapatma yetkisine sahiptir.
  4. Volvoks® Bilişim servisleri kullanılarak yayınlanan zarar verici(virüs, trojan v.b.) her türlü objenin sorumlulugu müşteriye aittir. Volvoks® Bilişim bu durumlara müdahale edip, söz konusu hesabı kapatma yetkisine sahiptir.
  5. Volvoks® Bilişim servisleri kullanılarak hile ile satın alınan ve satılan ürünler, parçalar veya servisler ile finansal girişimler "dolandırıcılık" olarak kabul edilip, gerekli "yasal işlemler" uygulanmaktadır.
  6. Herhangi bir spam servisini barındıran, ya da spam servisi oluşturan kullanıcıları host eden, IP Adreslerinin herhangi birini/bir kaçını bu tür zararlı servisler için kullanan hesaplar/sunucular kesinlikle kapatılacaktır. Bu hesaplar ve sunucular müşterinin bu tarz zararlı servisleri açmamayı kabul etmesine kadar tekrar açılmayacaktır. Kabul edilmesi durumunda hesabınız açılıp yetkiniz teslim edilecektir. Bu tarz "suçlar"ı tekrarlayan sunucular tekrar açılmaksızın ve bilgiler teslim edilmeksizin kapatılacaktır.
  7. Kötü amaçla kullanılan ve başkalarının elektronik posta adresini kullanmasına engel olacak mail veya haberler hesabınızın kapatılmasına sebep olacaktır.
  8. Volvoks® Bilişim servislerini kullanarak mail vb. yollar ile herhangi bir şirketin/şahsın gizlilik ilkelerini ihlâl etmek, patentini kullanmak, birinin malını kullanmak, izni olmayan resim ve müzikleri kullanmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.
  9. Müşteri , web sitesinin tasarımı için gönderdiği doküman ,resim , metinlerin ve her türlü belgelerin kendisine ait olduğunu taahhüt eder.Web sitesinde lisanssız bir obje ,metin veya resim yayınlandığı takdirde Volvoks® Bilişim bu durumdan sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen müşteriye aittir.