Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /srv/disk12/1595281/www/volvoks.com.tr/index.php on line 7
Sıkça Sorulan Sorular | Volvoks Bilişim

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları ve cevaplarını burada yayınlıyoruz. Eğer aradığınız soruyu burada bulamazsanız lütfen iletişim bölümünden bize doğrudan sorunuz.

Bir web sitesi projesinin tasarımı genellikle müşteri tarafından belirlenir. Aklınızda bir süre varsa, biz sizin için bunu karşılamak için çalışacağız. Tanıtım Sitelerinin ortalama süresi 7-10 gün, e-ticaret, portal gibi web tasarımlarının süresi ortalama 20 gündür.

Satış sonrası desteğimiz online şekilde devam etmektedir. Web sitenizde meydana gelebilecek olası herhangi bir hata tarafımızdan ücretsiz giderilecektir. Web sitenize bilgi/döküman girişi tarafımızdan ücreti karşılığı gerçekleştirilebilir. Bu, sitenizin daima güncel kalmasını ve arama motorlarının üst sıralarındaki pozisyonunu korumasını sağlar.

Web sitenizi istediğiniz zaman başka bir firma üzerinden yayınlamaya devam edebilirsiniz. Alan adınızın transferi ile ilgili gerekli işlemler talebiniz üzerine derhal tamamlanacaktır.

Evet. Sizin ihtiyacınız olan tüm web tasarımı, alan adı ve hosting işlemlerini sağlıyoruz.

Web sitenizin boyutu ve girilmesini istediğiniz içerik doğrultusunda sınırsız sayıda sayfanız olabilir.

Evet. Tüm tasarımlarımız arama motoru indexlerine kolayca eklenebilir bir altyapıya sahip olarak hazırlanır. Eğer hızlı bir şekilde ilk sayfada görünmek istiyorsanız lütfen SEO Hizmetleri sayfamızı inceleyiniz.

Web sitenizi bir veya arzu ettiğiniz birkaç dilde yayınlayabilir.

Evet. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçerek uzmanlarımıza danışabilirsiniz.