Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /srv/disk12/1595281/www/volvoks.com.tr/index.php on line 7
Hedef ve İlkelerimiz | Volvoks Bilişim

Hedef ve İlkelerimiz

Memnuniyetiniz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı görev edindik.


Daima "en iyi" olmak

Kalitede ve hizmette sektörümüzün en iyisi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda lider olmak temel ilkemizdir.


Mükemmel bir ekip

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli bünyemize çekmek ve istihdam etmek, takım arkadaşlarımızın yeteneklerinden, tecrübelerinden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve dayanışmanın hüküm sürdüğü bir çalışma ortamı yaratmak, Volvoks® Bilişimin seçtiği yoldur.


Sürekli Gelişmek

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.