Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /srv/disk12/1595281/www/volvoks.com.tr/index.php on line 7
Gizlilik Politikamiz | Web Sitesi Tasarımı

Gizlilik Politikamız

Bu gizlilik politikası www.volvoks.com.tr için gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır. Bu gizlilik politikası yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Genel olarak şunları kapsar:


Bilgi Toplama, Kullanma ve Paylaşma

Volvoks® Bilişim bu internet sayfası üzerinden edinilen bilgilerin tek sahibidir.Yalnızca sizin gönüllü olarak e-mail yoluyla veya doğrudan iletişime geçerek paylaştığınız bilgileri saklar. Bu bilgileri 3. şahıslara satmaz veya kiralamaz.

Volvoks® Bilişim paylaşmış olduğunuz bilgilerinizi yalnızca size hizmet etmek ve gerektiğinde yardımcı olabilmek için kullanır. Yasal bir mecburiyet olmadığı sürece 3. şahıslarla bilgileriniz paylaşılmaz.

Aksini talep etmediğiniz sürece Volvoks® Bilişim yeni ürünleri veya hizmetleri, kampanyaları ve bu gizlilik politikasındaki değişiklikleri bildirmek adına sizinle e-mail,posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilir.


Erişim ve Kontrol

İstediğiniz zaman bizden gelecek herhangi bir iletişim teşebbüsünden vazgeçebilirsiniz. Web sitemizde verilen e-posta adresi veya telefon numarası aracılığıyla bizimle irtibata geçerek her zaman aşağıdakileri yapabilirsiniz:


Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinden verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde”, sağlanmaktadırlar. Volvoks® Bilişim bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlilik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça yada yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.


Güncellemeler

Gizlilik Politikası zaman zaman değişebilir ve tüm güncellemeler bu sayfada ilan edilecektir. Fakat Volvoks® Bilişim bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.